Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Konkurs Muzeum Narodowego we Wrocławiu. „Opowieść o anonimowych bohaterach bitwy pod Racławicami”

Facebook

Jakie były dalsze losy bohaterów bitwy pod Racławicami? Stwórz opowieść o wybranym bohaterze i wygraj nagrody. Swoje prace można zgłaszać do 6-tego marca.

fot. facebook.com/Muzeum.Narodowe.Wroclaw

Na czym polega?

Odkryj kolejny rozdział ich historii. Stwórz opowieść o wybranym bohaterze: kowalu, księdzu bernardynie, góralach, pocztowym, chłopie z butami przytroczonymi do torby, woźnicy zaprzęgu, czerkiesie na białym koniu, kosynierze, wieśniaczce lub sędziwym lirniku.

Prześlij swoją pracę i dołącz do wyjątkowego konkursu literackiego „Opowieść o anonimowych bohaterach bitwy pod Racławicami”!

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych, przeznaczony jest dla młodzieży z klas 5-8 szkół podstawowych oraz uczniów ze szkół ponadpodstawowych.

Zasady konkursu

  • Prace należy przesyłać na adres konkurs@mnwr.pl
  • Obowiązuje limit trzech stron znormalizowanego maszynopisu (jedna strona to tysiąc osiemset znaków ze spacjami)
  • Prace można przesyłać do 6.03.2023
  • Informacja o wynikach konkursu pojawi się na naszej stronie internetowej i Facebooku Muzeum „Panorama Racławicka” 21 marca 2023

Nagrody

Autorzy najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody: smartfon Motorola e40 od marki Lenovo, najwyższej jakości pióra od marki Pióra Polskie, podwójne vouchery do Kina Nowe Horyzonty (do wykorzystania w terminie od 20 marca do 20 czerwca 2023) , t-shirt, nerkę i inne gadżety związane z Wrocławiem, bilety wstępu do wszystkich oddziałów Muzeum Narodowego we Wrocławiu oraz puzzle, album i wyjątkowe pamiątki z Tadeuszem Kościuszką od Muzeum „Panorama Racławicka”!

/materiały prasowe/Muzeum Narodowe we Wrocławiu

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 30 marca 2023