Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

KONKURS! Wygraj rodzinną grę planszową AZUL!

Facebook

Mamy dla Was konkurs, który pozwoli Wam kreatywnie i w rodzinnym gronie spędzić czas w domu. Do wygrania hit ostatnich miesięcy wśród gier planszowych – rodzinna gra Azul! Aby wygrać wystarczy, że opowiecie nam jak spędzacie czas podczas domowej kwarantanny. Myjecie okna, pieczecie pyszności, a może nadrabiacie zaległości w serialach? Jeśli tak jak my lubicie spędzać wolny czas grając w gry planszowe to ten konkurs jest dla Was!

Nasi partnerzy z Planszóweczka.pl ufundowali dla Was nagrodę! Hit wśród gier planszowych – rodzinną grę Azul! Co trzeba zrobić by mieć szansę wygrać? Dać nam znać jak spędziliście weekend/spędzacie ten trudny czas kwarantanny. Wybierzemy osobę, do której trafi ta rodzinna gra planszowa!

Dzwońcie: 717-506-506

Planszóweczka.pl to pierwszy sklep z wypożyczalnią gier planszowych, jaki powstał we Wrocławiu. Lokalni planszówkowicze doskonale zdają sobie sprawę z tego jak ciężko w obecnej sytuacji przebywać tak długi czas w domu. Dlatego wspierają akcję „Zostań w domu, graj w planszówki” i dostarczają gry planszowe mieszkańcom Wrocławia dostawą kurierską albo paczkomatami.

Sprawdzajcie nowości na Planszóweczki.pl. Chcesz być na bieżąco? TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj