Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Kto i gdzie może skorzystać z bezpłatnej pomocy prawnej w ramach organizowanej akcji?

Facebook

Jakie przysługują nam prawa i gdzie szukać pomocy prawnej – między innymi na te pytania bezpłatnie będą odpowiadać prawnicy. Do soboty (27 lutego), po raz 16. w całym kraju obchodzony jest Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem.

Z bezpłatnych konsultacji mogą skorzystać ci, którzy potrzebują pomocy prawnej niezależnie od rodzaju problemu, a nie zawsze ich na nią stać.

Przemoc w rodzinie, molestowanie seksualne, pedofilia, mobbing, kradzieże czy rozboje – to tylko niektóre ze spraw, z jakimi można się zwrócić do prawników w ramach Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem.

We Wrocławiu bezpłatne porady prawne i psychologiczne oraz dyżur pracownika socjalnego odbywać się będą w siedzibie głównej Stowarzyszenia INTRO (przy pl. św. Macieja 4/5/6). Ponadto bezpłatne wsparcie prawne i psychologiczne będzie świadczone na terenie w kilkunastu filii stowarzyszenia położonych na terenie województwa dolnośląskiego: w Legnicy, w Środzie Śląskiej, w Oławie, w Strzelinie, w Ząbkowicach Śląskich, w Miękini, w Sobótce, w Łagiewnikach, w Czernicy, w Brzegu Dolnym, w Niemczy, w Wiązowie, w Dzierżoniowie, w Bielawie.

Lista miejsc, gdzie znajdziesz pomoc – TUTAJ

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024