Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Legia Warszawa lepsza w konfrontacji ze Śląskiem Wrocław. Lider umacnia się po zwycięstwie 2:0

Facebook

Pierwsza bitwa w grupie mistrzowskiej przegrana przez zawodników Śląska Wrocław. Trójkolorowi musieli okazać wyższość gospodarzy w meczu z Legią Warszawa, która w niedziele wygrała 2:0.

Śląsk miał więcej posiadania piłki, więcej stałych fragmentów, konsekwentnie przemieszczał się z piłką w stronę bramki gospodarzy, ale ostatecznie przez całe spotkanie nie oddał ani jednego celnego strzału. W konsekwencji Legia wygrała niedzielne spotkanie 2:0 i umocniła się na fotelu lidera.

Obie bramki dla gospodarzy strzelił Gvillia. Pierwszą w 35, a drugą w 54 minucie. Sędzia również miał dużo pracy podczas tego spotkania. Zawodnicy Legii obejrzeli 3 żółte kartki, a piłkarze Śląska 4, z czego Diego Zivulic miał okazję do oglądania żółtego kartonika dwukrotnie, a w konsekwencji został odesłany do szatni.

Następne spotkanie Śląska zaplanowano przed własną publicznością. Już w czwartek trójkolorowi podejmą we Wrocławiu drużynę Cracovii. Początek spotkania punktualnie o 19:00. Przypomnijmy, że na obiekt będą mogli wejść kibice, ale ich liczba nie może przekroczyć 25% pojemności stadionu.

Piotr Krejner

Piotr Krejner

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 grudnia 2020