Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Letnia Akademia Muzyczna

Facebook

Śpiew solowy, instrumentalistyka oraz dyrygentura. To tylko wybrane umiejętności, jakie będą mogli doskonalić uczestnicy dziewiątej edycji Letniej Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Na ponad osiemdziesięciu aspirujących muzyków czekają godziny zajęć pod okiem doświadczonych pedagogów, a na wrocławian - przygotowane przez nich koncerty.

fot. https://pixabay.com
fot. https://pixabay.com

Letnia Akademia Muzyczna to dla nas ważne wydarzenie, które spełnia kilka ważnych funkcji – mówi profesor Grzegorz Kurzyński, rektor Akademii Muzycznej imienia Karola Lipińskiego.

Nasi uczniowie w krótkim czasie przyswoją dużą dawkę wiedzy, która pomoże im w dalszej karierze muzycznej – dodaje profesor Grzegorz Kurzyński.

Na scenie zobaczymy nie tylko uczniów, ale także nauczycieli.

Chętni do wzięcie udziału w tegorocznej Letniej Akademii Muzycznej mogą jeszcze wysyłać do nas zgłoszenia, ale niczego nie obiecujemy – mówi profesor Grzegorz Kurzyński, rektor Akademii Muzycznej imienia Karola Lipińskiego.

Zajęcia i wydarzenia w ramach Letniej Akademii Muzycznej potrwają do wtorku 11-go lipca. Wstęp na koncerty jest bezpłatny, ale za okazaniem kart wstępu. Można je odebrać w budynku E Akademii Muzycznej imienia Karola Lipińskiego na ulicy Zelwerowicza.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj