Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

„Macierzyństwo bez photoshopa”. Historie matek i ojców

Facebook

Co czujesz patrząc na siebie w lustrze? ... Masz prawo to zaakceptować, masz prawo także to zmienić. "Macierzyństwo bez photoshopa" - to czwarta edycja, tym razem również książkowa, charytatywnego projektu "Macierzyństwo bez lukru."

Chodzi o zebranie funduszy na rzecz chorego dziecka. Kilka blogerek udostępniło swoje teksty dotyczące macierzyństwa, zostały zebrane w antologię i opublikowane wraz z ich zdjęciami. Najpierw w internecie, teraz już w wersji książkowej. Wśród autorek znalazła się również pochodząca z regionu Monika Gibes.

Okazało się nawet, że takich kobiet jest większość. Autorki starały się udowodnić, że mają prawo do swoich odczuć. Każda kobieta jest przecież inna i to jest ogromna wartość. Matki różnie patrzą na siebie, mają różne doświadczenia i tym dzielimy się z czytelnikami – opowiada Monika Gibes:

W projekcie wzięło udział również trzech mężczyzn:

Jak podkreśla Monika Gibes, teksty jej i jej koleżanek, to jedno ale tak naprawdę liczy się w tym projekcie, aby pomóc choremu dziecku. To 6-letni Mikołajek Kamiński:

Można więc pomóc sięgając po „Macierzyństwo bez photoshopa”. To zbiór intymnych, szczerych i zapadających w pamięć historii, głos matek i ojców. Czytając je można odnaleźć swoją.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj