Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Miasto zaprasza wrocławian do wspólnej zabawy na wyremontowanym bulwarze Xawerego Dunikowskiego

Facebook

Nadodrzańskie deptaki zyskały nowe oblicze! Nabrzeże Odry zrewitalizowano na odcinku od Mostu Piaskowego do Mostu Grunwaldzkiego. Przy Akademii Sztuk Pięknych powstała przestrzeń do organizacji wydarzeń, wzdłuż rzeki wybudowano schody o amfiteatralnym układzie oraz małą architekturę zachęcającą do odpoczynku.

W sobotę (16.04.) o 11.00 przy Akademii Sztuk Pięknych zaparkują foodtrucki, a na bulwarze rozpoczną się atrakcje w pięciu strefach – jedzenia, sportu, prezentacji, działań i dzieci.

W programie: wycieczki piesze i wodne przejażdżki. Po bulwarze będzie oprowadzał profesjonalny przewodnik. Natomiast po Odrze będą pływać statki, oferujące rejsy za symboliczną cegiełkę. Dochód z tej publicznej zbiórki wesprze Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Podczas festynu wrocławian fotografować będą profesjonaliści – zdjęcia pojawia się na Instagramie „Wrocław nad Odrą”.

W programie prezentacje: Zoo, Schronisko dla zwierząt, hydropolis. Policjanci oznakują rowery, a WOPRowcy – przygotują pokazy ratownictwa wodnego. O godz. 12.00 odbędzie się gala jednostek pływających.

Podczas pikniku będą rozdawane specjalne pocztówki, które można wysłać do przyjaciół i rodziny. Start o godz. 11.00– impreza potrwa do 17.00

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj