Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Facebook

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza wolontariuszki i wolontariuszy działających na terenie Wrocławia na spotkanie oraz wspólne świętowanie Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w dniu 5 grudnia.

/informacja prasowa

Wydarzenie, które odbędzie się w Kinie Nowe Horyzonty, jest okazją do wyjątkowego spotkania oraz integracji wrocławskich wolontariuszy, reprezentujących zarówno środowisko przyjmujące, jak również wolontariuszy z doświadczeniem uchodźczym i migracyjnym.

Co przygotowali organizatorzy?

Organizatorzy przygotowali projekcje komedii romantycznej- „Listy do M. 5”. Film został wybrany nieprzypadkowo – nie tylko wprowadza nas w świąteczny nastrój, ale także podkreśla cenne wartości, takie jak bliskość, życzliwość i miłość. Będzie on wyświetlany w wersji dwujęzycznej: polskiej z ukraińskimi napisami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. Liczba miejsc wynikająca z wielkości sali kinowej jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Jak można się zgłosić?

Wolontariusze mogą zapisać się indywidualnie, wypełniając formularz ZGŁOSZENIOWY.

Koordynator lub opiekun może zapisać grupę wolontariuszy za pomocą maila na adres -centrum@wolontariat.wroclaw.pl, podając informację o ilości potrzebnych wejściówek. Ważne jest, żeby zadeklarowana liczba uczestników zgadzała się z rzeczywistością.

Wejściówki będzie można odebrać w dniu wydarzenia, czyli  5 grudnia, od godziny 16.30 w Kinie Nowe Horyzonty, parter, sala numer 1.

Zadanie realizowane jest w ramach Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF) a Miastem Wrocław.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 lutego 2023