Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Mnóstwo imprez z okazji Dnia Kobiet już w weekend!

Facebook

Ósmy marca przypada już w najbliższy wtorek - panie będą obchodziły swój dzień. Ale spora część wydarzeń związanych z tym świętem przypadnie już na ten weekend. We wtorek (8.03.) w Narodowym Forum Muzyki wystąpi wokalistka Mela Koteluk, znana szerszej publiczności z takich utworów jak Spadochron czy Melodia Ulotna.

Na najbliższą (6.03.) niedzielę na wyjątkowe oprowadzania z okazji zbliżającego się święta kobiet, zapraszają pracownicy Muzeum Miejskiego Wrocławia. Przy ul. Kazimierza Wielkiego będzie można zobaczyć kobiety w arcydziełach malarstwa polskiego, a w Muzeum Archeologicznym przy Cieszyńskiego, muzealnicy opowiedzą o tym, jak to było być kobietą w epokach kamienia, brązu i żelaza. A już jutro (5.03.) – bezpłatne warsztaty na temat profilaktyki raka, prowadzone przez lekarzy z Dolnośląskiego Centrum Onkologii.

Kobiety będą uczyły się samobadania piersi. Będzie można zadbać zresztą nie tylko o swoje zdrowie, ale i bezpieczeństwo. Funkcjonariusze Straży Miejskiej poprowadzą zajęcia samoobrony dla pań. Jutrzejsze bezpłatne spotkania odbędą się w salonach samochodowych – warsztaty profilaktyczne przy ul. Bardzkiej (Ford), a kursy samoobrony – przy ul. Kamiennej (Suzuki).

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lutego 2024