Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Mobilne biuro paszportowe dla obywateli Ukrainy już otwarte

Facebook

Przy Tarczyński Arena zaparkowało osiem busów, będzie można w nich składać wnioski o wyrobienie i wydanie paszportów oraz praw jazdy obywatelom Ukrainy.

/materiały prasowe/Stadion Wrocław

Przez najbliższe dwa miesiące obywatele Ukrainy mogą składać wnioski o wyrobienie dokumentów w mobilnych punktach znajdujących się na parkingu Tarczyński Areny Wrocław przy al. Śląskiej. Wrocławski oddział Przedsiębiorstwa Państwowego „Dokument” w Polsce zajmuje się przygotowaniem i wydawaniem paszportów oraz praw jazdy obywatelom Ukrainy.

Biuro przyjmuje petentów w ośmiu busach ustawionych na stadionowym parkingu od strony al. Śląskiej (naprzeciwko wejścia W2, pomiędzy wjazdem A i B).

Wnioski można składać od poniedziałku do soboty, od 9:00 do 18:00. W tym czasie wszyscy oczekujący mogą korzystać z usług stadionowego bistra położonego w Strefie Pracy Mediów (wejście W2), pobliskich toaletT oraz atrakcji wrocławskiej areny dostępnych na co dzień (między innymi: Lodowiska, tarasu widokowego, czy Toru Kartingowego LeMans).

Codziennie na Tarczyński Arenie Wrocław obsługiwanych jest od 200 do 300 petentów. Wrocławski oddział jest już czwartym w Polsce biurem paszportowym za granicami Ukrainy: podobne funkcjonują już w Gdańsku, Krakowie i Warszawie.

/materiały prasowe/Stadion Wrocław

Więcej informacji dotyczących Przedsiębiorstwa Państwowego „Dokument” na stronie internetowej.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 30 marca 2023