Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

MPK Wrocław wraca do stref bufrowych

Facebook

W związku ze wzrostem liczby zachorowań na koronawirusa jesteśmy zmuszeni wrócić do stref buforowych w naszych tramwajach oraz autobusach - informuje miejski przewoźnik.

Strefy zaczną się od dziś systematycznie pojawiać we wszystkich pojazdach MPK.

– Zdrowie naszych pasażerów, pracowników oraz ich rodzin jest dla nas najważniejsze – mówi prezes MPK Wrocław, Krzysztof Balawejder. – Choć wszyscy jesteśmy zaniepokojeni tak szybkim, ponownym wzrostem zachorowań, to gwarantuję, że MPK podchodzi do tego problemu poważnie, ale bez paniki. Ponowne wprowadzenie stref buforowych ma na celu ograniczyć ryzyko zachorowania po obu stronach. Proszę więc wszystkich pasażerów o stosowanie się do ograniczeń i zrozumienie dla tej decyzji.

Miejsca spółka przypomina, że celem tych stref jest ograniczenie kontaktu kierującego z przedziałem pasażerskim.

– Bardzo prosimy wszystkich pasażerów o zrozumienie i respektowanie ograniczeń. Wiemy, że takie strefy mogą trochę utrudnić kontakt z kierowcą lub motorniczym, dlatego też, gdy pasażerowie będą potrzebować informacji, zapraszamy ich do kontaktu prywatnie przez profil MPK Wrocław na portalu Facebook oraz przez Infolinię MPK (71 321 72 71  lub 71 321 72 71  70) – czytamy w komunikacie.

 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj