Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Na partynicach statuje sezon wyścigowy! Niestety bez kibiców

Facebook

17 czerwca startuje sezon wyścigów konnych na Partynicach. Niestety gonitwy będą odbywały się bez udziału publiczności. Miłośnicy wyścigów będą mogli śledzić zmagania online.

torpartynice,pl

Jak zapewniają organizatorzy, podczas wyścigów zostaną zachowane środki bezpieczeństwa związane z reżimem sanitarnym, Wrocławski Tor Wyścigów Konnych bazuje na doświadczeniach Służewca, który ma za sobą już cztery dni wyścigów.

Zgodnie z nowymi zasadami wstęp na wyścigi będzie możliwy jedynie dla osób, posiadających przepustkę. Przy wejściu na wyścigi znajdzie się punkt medyczny, w którym lekarze będą kontrolować stan zdrowia wchodzących. Dodatkowo każde stanowisko wyposażone zostanie w środki dezynfekcyjne, a każda osoba wchodząca na teren wyścigów dostanie ochronną przyłbicę lub maskę.

Ponadto dżokejka z obecnego małego pomieszczenia zostanie przeniesiona na parter trybuny głównej, z zachowaniem odpowiednich dystansów oraz wydzielonymi boksami dla dżokejów. Sędziowie techniczni zostaną przeniesieni na górne piętro trybuny głównej, gdzie możliwe będzie zachowanie odpowiednich odstępów.

Oprócz tego zamknięte zostaną wszystkie prysznice, a korzystanie z toalet ograniczone będzie do jednej osoby, z dezynfekcją po każdym użyciu.

Z uwagi na to, że na warszawskim Służewcu wyścigi konne są organizowane w niedzielę, zmagania z toru na Partynicach będzie można obejrzeć w środę. Gonitwy będą rozpoczynały się o godz. 16.00, jednak dokładna godzina zostanie podana każdorazowo po zapisach koni do gonitw. Wyścigi będzie można obejrzeć na stronie internetowej Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych i na kanale YouTube.

Piotr Krejner

Piotr Krejner

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj