Radio Gra Wrocław

Nadal można zdobyć darmowe bilety na spływy pontonowe po Dolinie Bystrzycy. Wyjątkowa akcja Centrum Rekreacji Przystań Złotniki [WYWIAD]

Celem akcji jest promocja spływów pontonowych oraz Doliny Bystrzycy we Wrocławiu, a także zwiększenie rozpoznawalności usług Przystani Złotniki.

Darmowe bilety mogą otrzymać szkoły, uczelnie, kluby sportowe, organizacje pożytku publicznego, a także parafie. Centrum Rekreacji Przystań Złotniki przygotowało też pulę wejściówek dla osób prywatnych, które zajmują się organizacją różnych wydarzeń – na przykład eventów rodzinnych, czy pikników osiedlowych. Bilety można wykorzystać jako nagrody w konkursach i zawodach.
W ubiegłym roku zwracały się do nas różnego rodzaju organizacje bądź rady rodziców, które organizowały wiele festynów, pikników szkolnych, maj/czerwiec to jest sezon, kiedy się takie inicjatywy podejmuje ,z prośbą o zasponsorowanie dodatkowych nagród w postaci voucherów. Postanowiliśmy to usystematyzować. Mamy określoną ilość takich właśnie darmowych biletów, które przekazujemy, które można wykorzystać w szkołach na loterie fantowe, na różnego rodzaju nagrody. Jest to nasza forma, powiedzmy społecznej odpowiedzialności, biznesu, a jednocześnie promocja walorów Bystrzycy i naszego produktu.
– mówi Adam Dudziński z Centrum Rekreacji Przystań Złotniki.

Jak zdobyć bilety?

Aby otrzymać darmowe bilety należy napisać maila na adres biuro@rafting-wroclaw.pl.
W mailu należy opisać cel w jakim zostaną wykorzystane bilety w tym: termin, miejsce, ilość uczestników oraz ilość wnioskowanych biletów. Maksymalna ilość to 50 biletów na jednostkowy event.
Spływ pontonowy ma 5 kilometrów długości.

Spływ pontonowy we Wrocławiu organizujemy od 4 lat. Do dyspozycji mamy 5-kilometrowy odcinek Bystrzycy pomiędzy dwoma wrocławskimi osiedlami, czyli Jarnołotowem oraz Leśnicą. Nasza główna przystań znajduje się w Leśnicy. Tutaj przyjeżdżają klienci, tutaj otrzymują odprawę, instruktaż. Wsiadają do autobusuprzewozimy wszystkich na start spływu, tam otrzymują pontony, wiosła, kapoki. Przepłynięcie zajmuje około godziny, odbywa się to na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy. Jest tu naprawdę ładnie, ani przez chwilę nie opuszczamy granic administracyjnych miasta Wrocław, a praktycznie przez cały spływ nie widzimy żadnego zabudowania. 

Darmowe bilety są biletami dla jednej osoby na spływ pontonowy Bystrzycą z Jarnołtowa do Leśnicy we Wrocławiu i mogą być wykorzystane w okresie wakacji tj.22.06.2024-02.09.2024
Posłuchajcie całej rozmowy z Adamem Dudzińskim z Centrum Rekreacji Złotniki:
/materiały prasowe
Regulamin akcji dostępny jest na stronie  https://rafting-wroclaw.pl/regulamin-biletow…/