Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Nadmierna prędkość i rozbite auto. Kierowca BMW ukarany wysokim mandatem

Facebook

Jak przekazuje policja, przyczyną kolizji była nadmierna prędkość kierowcy BMW. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, a uszkodzone zostały jedynie pojazdy biorące udział w zdarzeniu.

/fot. wrocławska policja/

Do niebezpieczniej wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj na łączniku między ulicą Strzegomską, a estakadą Gądowianka. Przyczyną była nadmierna prędkość kierowcy bmw. Obeszło się bez poważniejszych obrażeń, uszkodzone zostały jedynie pojazdy biorące udział w zdarzeniu.

Policjanci wrocławskiej drogówki zostali wczoraj wezwani do zdarzenia, które tylko z powozu wyglądało bardzo poważnie. Sytuacji można było uniknąć, gdyby tylko młody kierowca stosował się do podstawowych przepisów oraz zasad ruchu drogowego.

Jako przyczynę mundurowi wskazali nadmierną prędkość, niedostosowaną do warunków panujących na drodze. Kierowca bmw najwidoczniej przecenił swoje umiejętności. A jego ”potrzeba prędkości”, doprowadziła do utraty panowania nad kierowanym pojazdem i w konsekwencji kolizji z prawidłowo jadącym, z naprzeciwka, ciężarowym renault.

Na szczęście skończyło się jedynie na poważnych uszkodzeniach bmw, którym kierował 23-latek. A żaden z uczestników nie odniósł w nim poważniejszych obrażeń.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj