Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Nagraj krótki spot ostrzegający przez tlenkiem węgla i wygraj nawet 5 tysięcy złotych

Facebook

To ma być krótki, maksymalnie 40-sekundowy filmik, z którego dowiemy się czym jest tlenek węgla, dlaczego mówi się, że jest "cichym zabójcą", co możemy zrobić, by nie dopuścić do jego ulatniania. Bo czad może zabić.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ogłosiło konkurs dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Przypomnijmy, że w Polsce rocznie jego ofiarą pada sto osób. Młodzież ma szansę ostrzec pozostałych, także przed dymem. Trzeba tylko wziąć do ręki kamerę, aparat fotograficzny lub po prostu telefon komórkowy. Tytuł spotu to „Czad i ogień. Obudź czujność”.

Czas na zgłoszenie swoich filmików do konkursu mija 23 listopada. A nagrody są cenne, jak słyszeliście od 3 do 5 tysięcy złotych. I jeszcze jedna ważna informacja od organizatora: do rywalizacji każda szkoła może zgłosić jeden zespół złożony z dowolnej liczby uczniów.

Prace konkursowe należy składać osobiście lub pocztą do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji przy ul. Batorego 5, 02-591 Warszawa, z dopiskiem „Ogień i Czad. Obudź Czujność”.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w grudniu br. Szczegółowe informacje o konkursie można uzyskać w Departamencie Komunikacji Społecznej MSWiA pod numerem telefonu 22 601 49 45 lub adresami e-mail: lukasz.ramatowski@mswia.gov.pl i Juliusz.karpinski@mswia.gov.pl.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj