Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Nawet 10 tysięcy złotych czeka na autorów najlepszych biznesowych pomysłów we Wrocławiu

Facebook

Jeszcze dziś można się zgłaszać do konkursu Wrocław Business Starter. Jak przekonują organizatorzy, chodzi nie tyle o gotowy szczegółowy plan działalności, co o zwięźle i ciekawie opisaną ideę innowacyjnego przedsiębiorstwa – jakiego produktu lub usługi.

10 tys. złotych to może nie jest fortuna, ale z pewnością silny impuls na początek rozwoju:

– przekonuje dyrektor inkubatora przedsiębiorczości AIP Tomasz Sajewski. Ale nie tylko o pieniądze chodzi. 30 najlepszych projektów może liczyć na ciekawe warsztaty i fachowe porady. Potem jury wybierze 10 pomysłów, które przejdą do kolejnego etapu. One mogą już liczyć na merytoryczne i techniczne wsparcie jeżeli chodzi o realizację pomysłu. Zwycięzca zostanie wyłoniony w grudniu, podczas finału akcji. Swoje pomysły do konkursu mogą zgłaszać nawet osoby, które do tej pory nie myślały o sobie jako o przyszłym rekinie biznesu:

– przekonuje Sajewski. Czasu na wymyślenie biznesu od podstaw jest bardzo mało, ale ci, którym pomysł na zawojowanie rynku kiełkuje w głowie już od dłuższego czasu, śmiało mogą siadać do komputera i pisać zgłoszenia. Zwłaszcza, że nie trzeba nad nim wcale spędzić dużo czasu:

Formularz jest dostępny na stronie http://wroclawbusinessstarter.pl/. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do dziś (18.03) do północy. To pierwsza wrocławska edycja projektu. W Krakowie odbyły się dotychczas już trzy.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj