StartWiadomości

Nawet 10 tysięcy złotych czeka na autorów najlepszych biznesowych pomysłów we Wrocławiu

10 tys. złotych to może nie jest fortuna, ale z pewnością silny impuls na początek rozwoju:

– przekonuje dyrektor inkubatora przedsiębiorczości AIP Tomasz Sajewski. Ale nie tylko o pieniądze chodzi. 30 najlepszych projektów może liczyć na ciekawe warsztaty i fachowe porady. Potem jury wybierze 10 pomysłów, które przejdą do kolejnego etapu. One mogą już liczyć na merytoryczne i techniczne wsparcie jeżeli chodzi o realizację pomysłu. Zwycięzca zostanie wyłoniony w grudniu, podczas finału akcji. Swoje pomysły do konkursu mogą zgłaszać nawet osoby, które do tej pory nie myślały o sobie jako o przyszłym rekinie biznesu:

– przekonuje Sajewski. Czasu na wymyślenie biznesu od podstaw jest bardzo mało, ale ci, którym pomysł na zawojowanie rynku kiełkuje w głowie już od dłuższego czasu, śmiało mogą siadać do komputera i pisać zgłoszenia. Zwłaszcza, że nie trzeba nad nim wcale spędzić dużo czasu:

Formularz jest dostępny na stronie http://wroclawbusinessstarter.pl/. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do dziś (18.03) do północy. To pierwsza wrocławska edycja projektu. W Krakowie odbyły się dotychczas już trzy.

Zostaw komentarz