Radio Gra Wrocław

Niespodzianka dla kibiców Śląska Wrocław. Piłkarze wcielą się w rolę bileterów

Dzisiaj w godz. 17-19 w FanShopie na stadionie miejskim, bilety na czwartkowy mecz Śląska Wrocław z Piastem Gliwice będzie można kupić od piłkarzy. W rolę bileterów wcielą się John Yeboah i Dennis Jastrzembski. Na miejscu z zawodnikami wrocławskiego klubu będzie można chwile porozmawiać, otrzymać autograf, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

/Fot. Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.pl

Wrocławianie w czwartek o godz. 18 na Tarczyński Arena zmierzą się z Piastem Gliwice w 27 kolejce PKO BP Ekstraklasy. Piast ma dwa punkty więcej od Śląska i zajmuję 8. pozycję w tabeli, więc – jak głosi niejedno piłkarskie porzekadło – będzie to tzw. „mecz za sześć punktów”. Drużyna Śląska tym bardziej potrzebować będzie wsparcia, by wywalczyć zwycięstwo i wyraźnie poprawić swoją sytuację w tabeli.

Przed wielkanocną kolejką klub przygotował dla kibiców dwie niespodzianki. Pierwsza to wyjątkowa promocja w sklepie Śląska: przy zakupie domowej koszulki meczowej unikalny szalik można otrzymać całkowicie bezpłatnie.

Druga – koszulkę, szalik, inne pamiątki oraz bilety na spotkanie z Piastem we wtorek kupić będzie można od duetu John Yeboah & Dennis Jastrzembski. Dwaj panowie to nie tylko mocne punkty ofensywy WKS-u, ale i bliscy koledzy, dzięki czemu atmosfera na spotkaniu z kibicami będzie na pewno bardzo dobra.

/Fot. Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.pl