Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Nowe zjeżdżalnie we wrocławskim Aquaparku otworzą się w Dzień Dziecka

Facebook

Z okazji Dnia Dziecka Aquapark Wrocław przygotował specjalną niespodziankę, nie tylko dla najmłodszych. Od jutra będzie można korzystać z dwóch nowych zjeżdżalni.

/materiały prasowe/Aquapark Wrocław/

Nowe zjeżdżalnie, czyli Watermelon i Cactus, takie nazwy wybrali klienci Aquaparku. Pierwsza różowo – zielona będzie zjeżdżalnią o średnicy 1,2 m i długości ślizgu 97m, wraz z elementem na trasie ślizgu w postaci rożka i wanną hamowną. Druga zielona – Cactus to bardzo szybka zjeżdżalnia o średnicy 800 mm i długości 88m.

Nowe zjeżdżalnie uzupełniają świetnie naszą ofertę dla dzieci i dorosłych. Zrobiło się ciepło, zatem mamy idealne warunki, żeby mieszkańcy Wrocławia mogli sprawdzić, co dla nich przygotowaliśmy. To będzie najciekawsza ze zjeżdżalni jakie mieliśmy i mamy w obiekcie

– opisuje Kornel Kempiński, Dyrektor ds. Zarządzania Obiektem Aquapark Wrocław.

Od teraz w obiekcie na ul. Borowskiej znajduje się dziewięć zjeżdżalni o zróżnicowanym stopniu trudności. Najdłuższa – pontonowa to Magic Eye – ma 186 m długości. Najbardziej ekstremalna to Turbo – liczy 50 m długości, jest najszybszą zjeżdżalnią we wrocławskim Aquaparku.

Na zjeżdżalniach Watermelon i Cactus będzie można zjeżdżać na siedząco lub leżąco. Zjeżdżamy pojedynczo, oczywiście zachowując odstępy. Obie zjeżdżalnie są wyposażone w bardzo nowoczesny system fotokomórek sterujący systemem start-stop.

Aquapark Wrocław przygotował różne atrakcje z okazji Dnia Dziecka, świętujemy 3 dni. W programie animacje dla dzieci, duże bańki mydlane, malowanie twarzy oraz konkursy z nagrodami.

Aquapark Wrocław świętuje Dzień Dziecka, z tej okazji otwieramy nowe zjeżdżalnie. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla dzieci, animacje, konkursy, tatuaże, warkoczyki oraz malowanie twarzy. Zapowiada się słoneczna pogoda, otwieramy nasze Tereny Zewnętrzne, które już są przygotowane i rozpoczynamy sezon letni. Zapraszamy również do naszej wyremontowanej strefy ChillOut, która jest idealnym miejscem relaksu

– mówi Adrianna Pawlicka kierownik ds. Marketingu i Promocji Aquapark Wrocław.

/materiały prasowe/Aquapark Wrocław/

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj