Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Od poniedziałku parking NMF będzie płatny. Sprawdź szczegóły

Facebook

Od najbliższego poniedziałku (15.02.) na parkingu podziemnym przy NFM zaczynają obowiązywać opłaty. Lepiej zapoznać się wcześniej z informacjami o opłatach, zwłaszcza, jeżeli parkujecie z niedzieli na poniedziałek. Może Was to słono kosztować.

Oznacza to, że każdy pojazd, który nie opuści parkingu przed północą z 14/15 lutego będzie miał naliczone 4 zł za godzinę (złotówkę za każde rozpoczęte 15 minut) i kierowca aby wyjechać będzie musiał stosowną kwotę uiścić w kasie. Jak informuje zarządca – spółka wrocławskie inwestycje – obecnie co noc na parkingu pozostaje kilka samochodów.

Korzystający z parkingu wjeżdżając w poniedziałek rano będą musieli przy szlabanie pobrać bilet. Na podstawie biletu parkingowego zostaną rozliczeni przy wyjeździe. Opłatę będzie można wnieść w kasie Biura Obsługi Parkingu zlokalizowanego przy wyjeździe, gotówką lub kartą. Zajęcie więcej niż jednego miejsca spowoduje automatyczne naliczanie opłat za kolejne stanowisko. Za parkowanie poza wyznaczonymi stanowiskami będzie obowiązywała opłata karna – 1000 zł, plus koszty holowania.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 19 maja 2024