Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Oficjalne stanowisko WKS-u wobec klubu Ślęza

Facebook

Śląsk chce wykorzystywać mniejsze kluby? Znamy jego oficjalne stanowisko wobec zarzutów klubu Ślęza Wrocław. Przypomnijmy prezes Ślęzy, Katarzyna Ziobro-Franczak, nie chciała podpisać umowy z WKS-em na szkolenie dla niego przyszłych piłkarskich kadr.

fot. facebook.com/1KSSlezaWroclaw/

Zarzucała mu narzucenie rażąco niekorzystnych warunków, jak na przykład zakaz prowadzenia rozmów biznesowych bez zgody Śląska. W oświadczeniu rozesłanym do mediów przedstawiciele Śląska Wrocław  w ogóle nie odnoszą się do faktów,  które w ubiegłym tygodniu ujawniła prezes Ślęzy.

Zamiast tego podkreślają, że do projektu wspólnego szkolenia kadr dla WKS-u w ramach tzw. Akademii Piłkarskiej dołączyło już czternaście wrocławskich klubów i, jak zapewniają, mogą dołączać kolejne. „Jesteśmy otwarci także na współpracę ze Ślęzą”– czytamy w piśmie. „Choć z doświadczenia wiemy, że rozmowy prowadzone za pośrednictwem mediów są znacznie trudniejsze niż te w cztery oczy, przy wspólnym stole”.

A co z zarzutami władz Ślęzy, że Śląsk, zamiast negocjować warunki współpracy, zdecydował się je narzucić? Ta kwestia została przez władze WKS-u przemilczana.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj