Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

#OperaNaŚwięta- wspólne śpiewanie już w najbliższą sobotę!

Facebook

Opera Wrocławska zaprasza do wspólnego kolędowania razem z zespołami, które wystąpią w weekend na świątecznej operowej scenie. W kameralnym miasteczku przy Świdnickiej 35 można posłuchać też bożonarodzeniowych utworów w wykonaniu operowych gwiazd, zrobić sobie świąteczne zdjęcie na ściance lub sprawić sobie i bliskim niebanalny prezent gwiazdkowy - zaproszenie do opery.

/fot. Opera Wrocławska, fot. ENEN STUDIO

Kto wystąpi?

W sobotę o godz. 17 i 18 na świątecznej operowej scenie wystąpi Zespół Wokalny Cantus Olaviensis z Centrum Sztuki w Oławie i soliści Adriana Krakowska, Ewa Praża oraz pianista Wojciech Mazur. Całość poprowadzi Barbara Szarejko.

Muzycy zachęcają wrocławian i gości miasta do wspólnego śpiewania, pomogą w tym śpiewniki. W niedzielę w tych samych godzinach będzie można posłuchać orkiestry dętej Wisznia Mała, która będzie muzykować też wśród widzów.

/fot. Opera Wrocławska, fot. ENEN STUDIO

Co w planach?

#OperaNaŚwięta– w domku pod tym szyldem można kupić kultowe plakaty operowe między innymi autorstwa Rafała Olbińskiego, wydawnictwa Opery Wrocławskiej, a także niebanalny prezent – kartę podarunkową na zakup biletu na dowolny spektakl do końca sezonu 2022/2023.

W mobilnej kasie biletowej można też nabyć bilety na takie spektakle jak: Carmen, Don Juan, Żywioły – Wieczór Choreografów czy Skrzypek na dachu.

Na tle operowej ścianki można robić sobie zdjęcia i wykreować własną pocztówkę świąteczną do wykorzystania w mediach społecznościowych.

/fot. Opera Wrocławska, fot. ENEN STUDIO

Lokalni producenci z różnych zakątków województwa – prezentują bogactwo dolnośląskich smaków i aromatów. Wśród nich wystawią się w najbliższym czasie, między innymi Fabryka Pierników, Fundacja Kachny, Winnica Niewinne Pole, Stara Rzeźnia, Dziki Zwierz, Serotonina Wrocławska, Serowarnia Strużańska, Pasieka Na Prerii.

/fot. Opera Wrocławska, fot. ENEN STUDIO

Kiedy i gdzie?

  • Miejsce: parking przy Operze Wrocławskiej od strony fosy, Świdnicka 35
  • Daty: do 23 grudnia 2022
  • Godziny: poniedziałek – czwartek od godz. 15.00 do godz. 19.00, piątek – niedziela od godz. 12:00 do godz. 20:00

/fot. Opera Wrocławska, fot. ENEN STUDIO

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 30 marca 2023