Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Ósemka wraca na starą trasę, w sobotę objazdy dla autobusów

Facebook

Uwaga pasażerowie jeżdżący na Huby i w stronę Tarnogaju. Komunikacja w tym rejonie miasta wróciła do normalności, ale w weekend czekają nas kolejne utrudnienia, tym razem pod dworcem głównym. Od dzisiaj tramwaj “8” znów jeździ z Zawalnej zamiast do Parku Południowego, aż do samej pętli na Tarnogaju.

fot. wroclaw.pl

Drogowcom udało się postawić nowy słup trakcyjny w miejscu tego, który kilkanaście dni temu ucierpiał w wypadku. Oznacza to, że nie trzeba już przesiadać się na tramwaje 31 i 32 ani korzystać z zastępczych autobusów. Nie czekajcie na linię zastępczą 708 – została dziś zlikwidowana.

W sobotę już od samego początku dnia, czyli od północy, mają zmienić się trasy autobusów jeżdżących remontowaną ulicą Suchą. Przypomnę, że już obowiązuje tam objazd, tylko w jedną stronę. Natomiast przez całą sobotę i w niedzielę nad ranem, aż do godziny 6:00, autobusy także w stronę centrum będą kursowały przez ul. Dyrekcyjną i Borowską. Przystanek “Dworzec Autobusowy” spod wyjścia z dworca PKP zostanie przesunięty na ul. Dyrekcyjną, koło krzyżówki z Joannitów. Przyczyna zmian to demontaż dźwigu na pobliskiej budowie.

Przypominamy także o tym, że także w sobotę długo zapowiadane zmiany tras linii autobusowych w rejonie ulicy Racławickiej.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj