Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

„Out Cry” – taneczne widowisko w grudniu w Imparcie

Facebook

Poruszająca taneczna opowieść o niebezpieczeństwach współczesnego świata i marzeniach o lepszej przyszłości pojawi się na deskach Impartu już 8 grudnia. Pokaz spektaklu „Out Cry” jest kolejną odsłoną „I'm part of” – nowego cyklu Biura Wrocław 2016, w którym prezentowane są najciekawsze niezależne działania kulturalne. Bilety w sprzedaży.

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Absolwenci Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu postanowili przyjrzeć się pędzącemu postępowi cywilizacji, który warunkuje rzeczywistość i narzuca jej morderczy wyścig. Poprzez taniec wyrażają swój młodzieńczy bunt ale też marzenie na temat świata, w którym nie ma miejsca na ciągłą rywalizację i brak poczucia bezpieczeństwa. „Out Cry” nie jest deklaracją. Nie jest oświadczeniem ani lekcją. Istnieje w ciałach młodych artystów, stając się ich małym protestem. Nie zmieni świata, ale może wzbudzić w widzach silne emocje. Może to po prostu wołanie o normalność?

Pokaz „Out cry” jest kolejną odsłoną „I’m part of” – cyklu prezentacji najciekawszych niezależnych działań z czterech pól aktywności kulturalnej: teatru, muzyki, tańca i performansu oraz stand up’u/slam poetry. – Chcemy podtrzymać duże zainteresowanie wrocławian wydarzeniami kulturalnymi w mieście, które wzrosło m.in. dzięki działaniom Europejskiej Stolicy Kultury. Korzystać z tej energii, pracować z nią, podążając jednocześnie za nowymi potrzebami społeczności, chętniej będącej częścią czegoś więcej niż tylko biernym widzem – zapowiada Marek Gluziński, pomysłodawca i producent cyklu.

Bilety na spektakl w „offowych” cenach (normalny – 15 PLN, ulgowy – 10 PLN) dostępne są w kasie Impartu (ul. Mazowiecka 17), na www.impart.art.pl, www.eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży (Media Markt, Saturn, Empik).

źródło: informacja prasowa

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 marca 2023