Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Panthers Wrocław rozbili mistrzów Serbii!

Facebook

Panthers Wrocław wysoko wygrali z mistrzem Serbii i mają szansę na awans do finałów najwyżej z klas europejskich rozgrywek! W sobotę pokonali Kragujevac Wild Boars aż 70:13. Było to trzecie w tym sezonie, europejskie spotkanie wrocławskich futbolistów. Żeby awansować dalej musza liczyć na korzystne rozstrzygnięcie sytuacji w grupie.

fot. Piotr Krejner
fot. Piotr Krejner

Mówi, Adam Lary – Defensive Back Panthers Wrocław

Jeśli Pantery miałyby znaleźć się w finale Xenith CEFL Bowl XIV zespół Calandy Broncos musi ulec sobotnim rywalom Panthers. Wtedy o awansie między tymi trzema zespołami zadecydują tzw. małe punkty, których wrocławscy futboliści zdobyli w ten weekend sporo.

Zawodnicy nie spodziewali się aż tak dużej dominacji. Zgodnie z polskimi przepisami mecz zakończyłby się zdecydowanie szybciej. Gdy drużyna w meczu Ligi Futbolu Amerykańskiego prowadzi ponad 35 punktami zegar cały czas biegnie i nie jest zatrzymywany podczas przerw w grze. Ten przepis nazywany jest Mercy Rule, czyli zasada litości.

Mówi, Rafał Rogaczewski grający w ofensywnej linii Panthers Wrocław.

Kibice dopisali i cieszą się z wysokiej wygranej. Ich zdaniem świetnie w drużynę wpisał się nowy rozgrywający Tony Dawson…

Mówi, Rafał Wysiński z klubu kibica Panthers Nation

MVP spotkania został Benjamin Barnes, który został nagrodzony za 3 złapane podanie zakończone touchdownem dla Panthers Wrocław.

Piotr Krejner

Piotr Krejner

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj