Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Park Narodowy Gór Stołowych: ruszył system rezerwacji biletów

Facebook

Od wczoraj (4 kwietnia) można rezerwować bilety na trasy turystyczne na Szczelińcu Wielkim oraz w Błędnych Skałach. Sezon rusza 26 kwietnia.

/fot. fb. Park Narodowy Gór Stołowych

System rezerwacji biletów wstępu na Błędne Skały i Szczeliniec Wielki na sezon 2023 został uruchomiony wczoraj rano. Od tego momentu możliwe jest dokonywanie rezerwacji lub zakupu biletów zarówno dla grup zorganizowanych jak i turystów indywidualnych.

System jest podstawowym kanałem sprzedaży biletów, ale to nie oznacza, że nie można kupić biletów w kasie. Natomiast ryzyko jest takie, że biletów fizycznie może nie być, bo limit zostanie osiągnięty na daną godzinę. Ten limit wynosi 400 osób na godzinę na Szczeliniec Wielki i 350 osób na Błędne Skały

– tłumaczył Bartłomiej Jakubowski, dyrektor Parku Narodowego Gór Stołowych.

Jakie możliwości daje nowy system? Za jego pośrednictwem, możemy uzyskać bilety wstępu na trasy turystyczne w Szczelińcu Wielkim, Błędną Skałę. A także wjazd na górny parking przy Błędnych Skałach.

Przygotowania do sezonu trwają. Sezon startuje 26 kwietnia. Do tego czasu wejście n trasy turystyczne jest możliwe, ale na własne ryzyko.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj