Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Parkowy teatr porusza i czaruje – warsztaty dla dzieci i dorosłych

Facebook

W ramach Mikrograntów organizowana jest kolejna ciekawa inicjatywa w naszym mieście. W sierpniu możecie wziąć udział w bezpłatnych warsztatach teatralnych w Parku Brochowskim. „Parkowy teatr porusza i czaruje” to sposób na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. O idei tego wydarzenia opowiada jego inicjatorka, Ines Minkiewicz, twórczyni Kuźni Teatru. Warsztaty będą odbywały się w każdy […]

fot: Kuźnia teatru

W ramach Mikrograntów organizowana jest kolejna ciekawa inicjatywa w naszym mieście. W sierpniu możecie wziąć udział w bezpłatnych warsztatach teatralnych w Parku Brochowskim. „Parkowy teatr porusza i czaruje” to sposób na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. O idei tego wydarzenia opowiada jego inicjatorka, Ines Minkiewicz, twórczyni Kuźni Teatru.

Warsztaty będą odbywały się w każdy weekend sierpnia. Pierwsze rozpoczną się już w najbliższą sobotę. Czego będziecie mogli się na nich nauczyć?

W warsztatach mogą wziąć udział zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe.

Udział w warsztatach jest bezpłatny – aby się zapisać, należy wysłać maila na adres inesminkiewicz@onet.pl. W mailu trzeba napisać wiek uczestnika i warsztaty, w których chce się uczestniczyć.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 19 maja 2024