Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Pierwszy mecz w tym roku rozegrają dziś (27.01.) piłkarze Śląska Wrocław

Facebook

Spotkanie towarzyskie z Banikiem Ostrawa będzie dla wrocławskich kibiców pierwszą okazją, by zobaczyć Śląsk Wrocław w tym roku na żywo! A zbyt wielu takich okazji przed wznowieniem rozgrywek ekstraklasy nie będzie.

Podopieczni Romualda Szukiełowicza w sobotę (23.01.) wrócili ze zgrupowania w Zakopanem i już szykują się do wyjazdu na następne, tym razem do pobliskiej Trzebnicy. Jednak zanim ponownie udadzą się w podróż rozegrają sparing na stadionie przy ul. Oporowskiej. Ich przeciwnikiem będzie Banik Ostrawa, który ma w swojej kolekcji m.in. mistrzostwo oraz puchar Czech.

Na murawie będzie można zobaczyć nowych zawodników WKS: Japończyka Ryotę Moriokę, Gruzina Lashę Dvalego oraz Węgra Andrasa Gosztonyi’ego.

Wstęp na ten pojedynek jest bezpłatny, natomiast zmienione zostało miejsce meczu. Jak czytamy na profilu Śląska Wrocław na facebooku: „W trosce o główną murawę na stadionie przy ul.Oporowskiej spotkanie sparingowe z Banikiem Ostrawa zostało przeniesione na boisko przy ul.Mianowskiego”. Początek, bez zmian, o 14.00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj