Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Pierwszy Primark we Wrocławiu. Co w nim znajdziemy?

Facebook

Nowy sklep zlokalizowany będzie w centrum handlowym Magnolia Park. Zostanie otwarty 23 sierpnia o godzinie 9. Będzie to pierwszy we Wrocławiu i zarazem piąty w Polsce sklep sieci Primark.

/materiały prasowe/Primark/

Firma zainwestuje ponad 10 milionów euro w swój pierwszy sklep na Dolnym Śląsku i stworzy ponad 150 miejsc pracy. Rekrutacja nadal trwa – obecnie dostępne są oferty pracy na stanowiska doradcy klienta w niepełnym wymiarze godzin i stanowisko kierownicze.

Co w nim znajdziemy?

W sklepie znajdziemy głównie rzeczy codziennego użytku. A także elementy odzieży, takie jak: skarpetki, buty, spodnie, dresy, sukienki, koszule, piżamy, kosmetyki, czy artykuły do domu.

Wrocławski sklep będzie pierwszą w Polsce lokalizacją z kasami samoobsługowymi. Na co składać się będzie 15 stanowisk umożliwiających łatwe i szybkie zakupy za pomocą kart płatniczych. Dodatkowo do dyspozycji klientów będzie 5 tradycyjnych kas obsługiwanych przez pracowników Primark. Wszystkie rozlokowane będą na dwóch piętrach salonu.

Jesteśmy podekscytowani naszą dotychczasową ekspansją w Polsce, co potwierdza otwarcie piątej lokalizacji Primark jeszcze w tym miesiącu. Nasze inwestycje w Europie Środkowo-Wschodniej świadczą o naszym zaangażowaniu w rozwój w tym regionie, a nadchodzące otwarcie w stolicy Dolnego Śląska jest bardzo wyczekiwane przez nas wszystkich. Jestem pewien, że wyjątkowe doświadczenia zakupowe, które oferujemy naszym klientom, zostaną docenione również przez mieszkańców Wrocławia i okolic. Z niecierpliwością czekamy na powitanie ich w nowym sklepie Primark już wkrótce

– mówił Maciej Podwojski, Head of Sales, CEE w Primark.

Obecnie Primark posiada cztery sklepy w Polsce. Zlokalizowane są w Galerii Młociny w Warszawie, Centrum Handlowym Posnania w Poznaniu, Bonarka City Center w Krakowie oraz Silesia City Center w Katowicach.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj