Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Piknik Wrocławskiego Klubu Ojca na Szczepinie

Facebook

Już po raz kolejny stowarzyszenie Serce Szczepina zaprasza całe rodziny na Skwer św. o. Damiana De Veuster (czyt. de Wuster). W najbliższą niedzielę, 22 sierpnia odbędzie się tam Piknik Wrocławskiego Klubu Ojca.

Piknik będzie miał formę taką sportowo-rekreacyjną. Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Będzie będzie trochę rzeczy dla najmłodszych, będzie kuchnia błotna, będą warsztaty z majsterkowania w drewnie dla najmłodszych, dla starszych będą warsztaty z frisbee, będą z nami też rowery cargo z Wrocławskich Kurierów Rowerowych także będzie możliwość przejechania się rowerem takim kurierskim i rowerem do przewożenia dzieci.

mówi Marek Zator z Wrocławskiego Klubu Ojca

Większość atrakcji dedykowanych jest najmłodszym, ale organizatorzy zapewniają, że rodzice też nie będą się nudzić.

Tutaj docenimy ojców, bo często jest tak, że dla dzieci jest sporo atrakcji. Tutaj zapraszamy będzie sporo ciekawych konkursów jak np. rzut pieluchą do kosza. Ojcowie będą mogli się sprawdzić, ale myślę, że przede wszystkim dobrze bawić.

Piknik to sposób na pogłębienie relacji ojców i dzieci.

Chcemy zachęcić i chcemy pokazać, że ojcostwo może być fajną przygodą, ciekawą. To niekoniecznie tylko przewijanie dzieci i odrabianie z nimi lekcji i robienie wszystkiego, bo musimy. Tylko to może być fajna przygoda, może być to ciekawy sposób na spędzenie czasu, może może to być sposób na podzielenie się swoimi pasjami. No i mam nadzieję, że taki rezultat osiągniemy.

Wrocławski Klub Ojca działa we Wrocławiu już od dwóch lat.

2 tygodnie temu również z Sercem Szczepina robiliśmy warsztaty, to były warsztaty typowo dla dla dzieci, w tamtym roku organizowaliśmy piknik w parku Popowickim w bardzo podobnej formule, może będzie taki sam dobry wynik tego pikniku, bo w tamtym roku bardzo, bardzo dobry odbiór.

Ojcowski piknik rozpocznie się o godzinie 15.00. Więcej informacji znajdziecie na facebookowym fanpagu Wrocławskiego Klubu Ojca.

Kamil Kuchta

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj