Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Plany na ferie? W piątek (29.01.) ostatni dzień w szkołach

Facebook

Nawet bez ruszania się z Wrocławia, ferie da się ciekawie spędzić. W Centrum Technologii Audiowizualnych młodzi wrocławianie mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach programistycznych, filmowych i dźwiękowych. Natomiast centrum Kontury Kultury na Nadodrzu zaprasza dzieci na warsztaty, na których nauczą się tworzyć filmy animowane.

Mówi Paweł Stafij z Konturów Kultury.

Udział w zajęciach będzie można kontynuować także po feriach. Dzieci, wspólnie z opiekunami, przygotują animacje, które w czerwcu będą prezentowane publiczności w różnych miejscach Wrocławia.

Udział w warsztatach Konturów Kultury także jest bezpłatny. Liczba miejsc jest jednak ograniczona i obowiązują zapisy. Trwają też zapisy na Zimowy Turniej Piłkarski dla dzieci – zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt, opowiada Marcin Janiszewski z Młodzieżowego Centrum Sportu.

Najlepsza drużyna zostanie uhonorowana podczas tego spotkania na murawie stadionu. Zapisy trwają do środy (27.01.) do godziny 14.00. Można zgłaszać pięcioosobowe drużyny i do pięciu zawodników rezerwowych.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj