StartW Radiu Gra Wiadomości dnia

Plenerowe studio Radia Gra na Tumski Cup! [FOTO] [WIDEO]

Głównym organizatorem wydarzenia był Hotel Tumski oraz znany wioślarz Paweł Rańda, z którym rozmawialiśmy przed początkiem wyścigów:

W naszym plenerowym studiu gościliśmy również zawodników przygotowujących się do startu, a jednym z nich był Paweł Koziołek z drużny organizatorów, czyli drużyny „Hotel Tumski”:

Tuż po jednym z wyścigów Smoczych Łodzi o wrażenia pytaliśmy zawodników KRD – Karola Wojtowskiego oraz Roberta Skłodowskiego:

Podczas Tumski Cup na wyspie Bielarskiej obecna była również Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, które prowadziło charytatywną zbiórkę. Mówi Ada Kamińska:

Podczas sobotniego (18.06.) wydarzenia, organizatorzy zadbali o wiele dodatkowych atrakcji. Jedną z nich była możliwość poznania kultury Chin, dzięki obecności Instytutu Konfucjujsza. Stoisko odwiedziliśmy z mikrofonem Radia Gra i rozmawialiśmy z Wiktorią Migdał:

Frekwencja dopisała!

Podczas wyścigów Smoczych Łodzi przy wyspie Bielarskiej można było również poznać inne, mało znane, ale ciekawe dyscypliny sportu. Mówi Michał Buczyński z Polskiego Związku Przeciągania Liny:

W Plenerowym studiu Radia Gra często odwiedzali nas przedstawiciele załóg Smoczych Łodzi:

Nawet nie najlepszy występ w zawodach nie odbierał zawodnikom dobrego nastroju:

Tumski Cup to nie tylko sportowe emocje, ale też wielki rodzinny piknik. Nie zabrakło miejsc, które powstały z myślą o najmłodszych gościach imprezy – gdzie dzieci mogły nauczyć się wielu pożytecznych rzeczy łącząc to ze wspaniałą zabawą:

W plenerowym studiu Radia Gra rozstawionym na Wyspie Bielarskiej był Damian Zdancewicz oraz Łukasz Jakubczyk. Polecamy naszą relację wideo oraz galerię zdjęć z tego wydarzenia!

Zostaw komentarz