Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Po raz kolejny rusza akcja „List do Świętego Mikołaja”. Jak można się zgłosić?

Facebook

Już po raz 6 pracownicy marketów, centrów dystrybucyjnych oraz wrocławskiej centrali sieci Kaufland podjęli się roli Świętego Mikołaja i przygotowali świąteczne prezenty dla podopiecznych Fundacji „Serca dla Maluszka” oraz Domu Pomocy Społecznej „Samarytanin”.

/biuro prasowe Kaufland

Do kogo jest skierowana akcja?

Są dzieci, do których Święty Mikołaj nie zawsze może przyjść. Z pomocą przychodzą pracownicy Kauflandu, którzy po raz kolejny przeprowadzili akcję „List do św. Mikołaja” na rzecz podopiecznych Fundacji „Serca dla Maluszka” oraz Domu Pomocy Społecznej „Samarytanin”.

/biuro prasowe Kaufland

Na czym polega?

W ramach inicjatywy sieci Kaufland wolontariusze co roku otrzymują listy opisujące potrzeby i marzenia dzieci oraz seniorów, które starają się spełnić. Od 2017 roku, czyli początku istnienia akcji, pracownicy Kauflandu przekazali łącznie 1126 prezentów na rzecz potrzebujących.

/biuro prasowe Kaufland

Jak można się zgłosić?

W wydarzeniu wziąć udział mogą również klienci, wrzucając datki do skarbonek Fundacji „Serca dla Maluszka”, które znajdą w każdym markecie Kaufland w Punktach Informacyjnych. Pomóc można również online, za pomocą strony internetowej.

/biuro prasowe Kaufland

Dzięki wsparciu klientów od 2014 roku Kaufland przekazał Fundacji ponad 400 tysięcy złotych, które przeznaczono na finansowanie rehabilitacji, operacji i bieżących potrzeb w zakresie leczenia i terapii dzieci, osób niepełnosprawnych i ubogich rodzin.

/biuro prasowe Kaufland

Fundacja „Serca dla Maluszka” to pozarządowa organizacja dobroczynna, która opiekuje się ponad 2600 podopiecznymi – dziećmi i osobami niepełnosprawnymi oraz rodzinami zagrożonymi ubóstwem i wykluczeniem społecznym.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 marca 2023