Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Pobili kierowcę miejskiego autobusu na Krzykach. Szuka ich policja

Facebook

Do napadu na kierowcę autobusu doszło w czwartek (7.06) po 20 na pętli na Krzykach. Grupa młodych ludzi zaatakowała pracownika firmy Michalczewski po krótkiej sprzeczce do jakiej doszło na pasach w pobliżu przystanku.

Gdy autobus podwykonawcy wrocławskiego MPK zmierzał w stronę końca swojej trasy na Krzykach, doszło do niewielkiego nieporozumienia z grupą młodych ludzi przechodzących przez pasy. Nie wiemy dokładnie, o co poszło – czy piesi wtargnęli na jezdnię, czy może zniecierpliwiony kierowca ich popędzał.

Faktem jest, że chwilę potem młodzi ludzie pojawili się na pętli, gdzie pojazd Michalczewskiego odbywał postój. Tam doszło do kłótni. W pewnym momencie jedna z kobiet zaatakowała kierowcę i wywiązała się bójka pomiędzy nim a jej kompanami. Na pomoc koledze ruszyli inni kierujący autobusów, którzy mieli w tym czasie przerwę na Krzykach.

Jeden z pracowników spółki Michalczewski z obrażeniami głowy trafił do szpitala na obserwację. Kolejnym poszkodowanym z tej samej firmy pogotowie udzieliło pomocy na miejscu. Sprawców natomiast poszukuje policja. Przewoźnicy zabezpieczyli m.in. monitoring ze swoich pojazdów. W tej sprawie jest już jeden zatrzymany – mężczyzna,  który został ujęty przez mundurowych bezpośrednio po zdarzeniu. Reszta zdążyła się rozbiec po okolicy.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj