Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Podaruj sobie i bliskim zdrowie na święta. Darmowe badania i warsztaty pierwszej pomocy

Facebook

Bezpieczne podróżowanie w czasie świąt, sposoby pomocy osobie, która zakrztusiła się przy bożonarodzeniowym stole, a także porady dotyczące zakazanych świątecznych pokarmów dla czworonogów. Tego wszystko możemy dowiedzieć się dziś 15 grudnia w Magnolii Park.

/informacja prasowa

Gdzie i o której?

Dzisiaj w Magnolii Park w godzinach 11.00-15.00 przy księgarni Empik studenci biorący udział w międzyuniwersyteckim projekcie „Pierwsza Pomoc u ludzi i zwierząt” odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania dotyczące bezpieczeństwa i ratowania życia.

Czego będzie można się dowiedzieć?

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się m.in. jak udzielić pomocy osobie poszkodowanej w wypadku drogowym, jak bezpiecznie podróżować całą rodziną, a także jak pomóc osobie zakrztuszonej. Studenci weterynarii podpowiedzą również, jak skutecznie reanimować czworonogi oraz których potraw ze świątecznego stołu nie powinny jeść nasi pupile.

Bezpieczeństwo i zdrowie bliskich to najważniejszy aspekt nadchodzących świąt. Warto poświęcić chwilę w tygodniu i spotkać się w naszej galerii ze studentami, którzy udzielą cennych porad dotyczących pierwszej pomocy. Ta wiedza dosłownie może uratować życie

– zachęca Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor Magnolia Park.

To jednak nie wszystko

W nadchodzących dniach przy wejściu do Magnolia Park od strony ulicy Legnickiej zaparkuje cytobus Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii, w którym przez trzy dni będzie można wykonać bezpłatną cytologię oraz skonsultować się ze specjalistami. Badania będą odbywać się w piątek (16 grudnia) w godzinach 15.00-21.00, w sobotę (17 grudnia) w godz. 10.00-21.00 i w niedzielę (18 grudnia) w godz. 10.00-20.00. Na cytologię można zarejestrować się na stronie. Osoby, które nie zdążą się zapisać, a będą chciały skorzystać z możliwości badania, również zostaną przyjęte.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj