Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Podejmij wyzwanie na Dzień Dziecka i pomóż dzieciom chorym na raka!

Facebook

Dzieci chore na raka 1 czerwca też obchodzą Dzień Dziecka! Pamiętajmy tego dnia o najmłodszych, którzy na co dzień mierzą się z tą podstępną chorobą. Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" zaprasza do projektu, dzięki któremu ta pamięć będzie uśmiechnięta i pomoże w leczeniu dzieci chorych na raka w klinice Przylądek Nadziei!

Sprawa jest prosta!

 

  1. Wymyśl coś ciekawego do zrobienia (zaśpiewaj, zatańcz, pomaluj włosy na złoto?).
  2. Załóż zbiórkę/skarbonkę (nawet na niewielką kwotę, liczy się zabawa!) na rzecz dzieci z kliniki Przylądek Nadziei:
  1. Ustaw zakończenie zbiórki przed 1 czerwca i… DZIAŁAJ!

 

Jeśli uzbierasz wymaganą kwotę, wykonaj wyzwanie, zrób zdjęcie lub film i opublikuj 1 czerwca!

 

Daj znać, że podejmujesz wyzwanie! Wyślij informację na adres fundacja@naratunek.org albo napisz messengerem: m.me/przyladeknadziei. Zaprosimy do Ciebie naszych Przyjaciół! Informacja o Twoim wyzwaniu pojawi się na stronie internetowej www.naratunek.org/wyzwanie.

 

– Do naszego wyzwania dołączyli już pierwsi śmiałkowie, którzy zdeklarowali wykonać niesamowite zadania związane ze śpiewem, sportem, czy metamorfozami w wyglądzie – opowiada Bartłomiej Dwornik z Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. – Serdecznie zapraszamy wszystkich internautów oraz ludzi, którzy uwielbiają łączyć zabawę z pomaganiem!

 

Podejmijcie WYZWANIE NA DZIEŃ DZIECKA dla dzieci chorych na raka!
Każda pomoc ma znaczenie!

 

Środki zebrane podczas wszystkich wyzwań zostaną przeznaczone na leczenie i opiekę nad małymi pacjentami kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei.

 

****

 

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową od 28 lat wspiera małych pacjentów wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej, którzy przyjeżdżają do Wrocławia na leczenie z całego kraju. Klinika jest największym ośrodkiem przeszczepowym w Polsce. Lekarze i pielęgniarki leczą tu każdego roku 2000 małych pacjentów. W tej pracy pomaga im Fundacja, która finansuje kosztowne leki i rehabilitację, kupuje sprzęt medyczny oraz wspiera badania naukowe. Z inicjatywy Fundacji we Wrocławiu został wybudowany Przylądek Nadziei, najnowocześniejszy w Polsce szpital dla dzieci chorych na raka.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj