Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Podsumowanie działań wrocławskiej policji. Zatrzymano 21 nietrzeźwych kierowców

Facebook

Podczas długiego weekendu świątecznego wrocławscy policjanci zatrzymali 21 nietrzeźwych kierowców. W ich ręce wpadło także 15 poszukiwanych oraz 74 osoby podejrzewane o dokonanie różnego rodzaju przestępstw.

/Wrocławska Policja

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu i podległych komisariatów, w ubiegły, wydłużony weekend świąteczny zrealizowali 738 różnego rodzaju interwencji. Funkcjonariusze podejmowali czynności zarówno z własnej inicjatywy, jak i interweniowali w związku ze zgłoszeniami wpływającymi od mieszkańców miasta i powiatu wrocławskiego.

Intensywna praca wrocławskich policjantów doprowadziła do wyeliminowywania z ruchu aż 21 kierujących, którzy postanowili prowadzić pojazdy w stanie nietrzeźwości

– podała we wtorek wrocławska policja.

Jak podkreślono, jednemu z kierowców nie przeszkadzał nawet fakt prowadzenia pojazdu i w trakcie tej czynności pił piwo.

Sytuacja ta nie umknęła uwadze policjantów wrocławskiego Grabiszyna, którzy natychmiast zareagowali w tej sprawie. Jak się okazało wynik badania wskazał na ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu właśnie u tego kierowcy

– dodano.

Podczas świątecznego weekendu na terenie powiatu wrocławskiego miały miejsce dwa wypadki, w których zginęły dwie osoby, w tym jeden pieszy. Oba zdarzenia miały miejsce na drodze krajowej nr 94.

Funkcjonariusze zatrzymali także 15 poszukiwanych osób oraz 74 sprawców czynów zabronionych, którzy wpadli na gorącym uczynku lub po pościgu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 czerwca 2023