Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Policja poszukuje kobiety, która próbowała odebrać z przedszkola nie swoje dziecko

Facebook

Wrocławska policja opublikowała portret pamięciowy kobiety, która z jednego z przedszkoli próbowała odebrać nie swoje dziecko. Opiekunka z placówki nie wydała dziecka, ponieważ na widok kobiety 4- latek zaczął płakać. Policja apeluje o pomoc w tej sprawie.

/zdjęcie ilustracyjne/pixabay/

Aspirant Aleksandra Freus z wrocławskiej policji w poniedziałek powiedziała PAP, że postępowanie toczy się w kierunku usiłowania porwania, a zawiadomienie złożyli rodzice 4-latka.

Potwierdzili, że taka osoba nie była uprawniona do odebrania ich dziecka i złożyli zawiadomienie w sprawie przestępstwa. Przede wszystkim chcemy ustalić personalia tej kobiety, by w pełni wyjaśnić tę sprawę

– powiedziała policjantka.

Wyjaśniła, że 5 maja 2023 roku w jednej z placówek przedszkolnych na terenie Wrocławia doszło do niecodziennej sytuacji.

Kobieta, której portret pamięciowy prezentujemy na naszej stronie internetowej, próbowała odebrać z przedszkola obce dziecko. Sytuacja ta miała bezpieczny finał. Niemniej jednak pozostaje kwestia wyjaśnienia, kim była kobieta oraz jakie były jej zamiary

– dodała policjantka.

Porter pamięciowy znajdziecie na stronie tutaj.

Osoby, które mogą pomóc w tej sprawie proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław-Rakowiec pod nr tel. 47 87 143 44, 47 87 139 43.

Portret powstał na podstawie wyjaśnień pracownicy przedszkola, która odmówiła wydania dziecka.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj