Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Policjanci zatrzymali dilera narkotykowego – w jego mieszkaniu znaleziono ponad 1100 porcji substancji psychotropowych

Facebook

Miliccy policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który handlował narkotykami na terenie Milicza. W jego miejscu zamieszkania policjanci znaleźli ponad 1100 porcji narkotyku w postaci pochodnej metafetaminy. Podejrzanemu mieszkańcowi Milicza grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

/materiały prasowe, Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

W środę 11 stycznia policjanci pojechali do miejsca zamieszkania jednego mieszkańców Milicza, który według wcześniejszych informacji mógł w domu przechowywać narkotyki. Ustalenia kryminalnych okazały się bardzo trafne – w trakcie sprawdzenia jego mieszkania policjanci znaleźli 50 foliowych woreczków wypełnionych białą substancją krystaliczną. Użyte przez policjantów testery narkotykowe wykazały, że w woreczkach znajdowały się substancje psychotropowe w postaci pochodnej metafetaminy.

Narkotyki po dokładnym zważeniu trafił do policyjnego depozytu. Z zabezpieczonych przez śledczych substancji można było uzyskać ponad 1100 tzw. wolnorynkowych porcji narkotyku. Policjanci zatrzymali do tej sprawy przebywającego na miejscu 22-letniego mieszkańca Milicza. Do czasu wyjaśnienia okoliczności sprawy mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie.

/materiały prasowe, Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że zatrzymany mężczyzna handlował narkotykami sprzedając niedozwolone substancje mieszkańcom Milicza. W związku z tym zatrzymany diler narkotykowy został doprowadzony przez policjantów do prokuratury, gdzie został przesłuchany w charakterze podejrzanego o handel narkotykami. Mężczyzna usłyszał także zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych.

Obecnie śledczy ustalają pochodzenie zabezpieczonych narkotyków. Wyjaśniane będą także wszelkie okoliczności dotyczące rozprowadzania narkotyków przez aresztowanego 22-latka. Za zarzucane mu przestępstwa zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Śledztwo jest w toku.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj