Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Policjant na urlopie wyciągnął z płonącego auta kierowcę. Ten był kompletnie pijany

Facebook

Wrocławski policjant wyciągnął z płonącego TIR-a kierowcę. Pomogli mu świadkowie. Siedzący za kierownicą 50-latek był kompletnie pijany, miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie i próbował uciec.

Fot. KMP Wrocław

Asp. szt. Patryk Grochowski na co dzień pracuje w komisariacie Wrocław- Śródmieście. Tego dnia był na urlopie. Na łuku drogi w Kątach Wrocławskich kierujący ciężarówką zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Z samochodu wypadł przewożony ładunek, a po chwili pojazd zaczął się palić.

Policjant razem ze świadkami wypadku wyciągnęli mężczyznę z kabiny.”Okazało się, że 50-latek jest kompletnie pijany. Mężczyźnie nic poważnego się nie stało, ale wyczuwalna była od niego silna woń alkoholu. Mimo swojego stanu próbował się oddalić, by uniknąć odpowiedzialności” – przekazał  sierż. Szt. Paweł Noga z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Ucieczkę udaremnili świadkowie zdarzenia. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca ma ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do jednego z wrocławskich szpitali. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj