Odkąd Wrocławski Rower Miejski zagościł w stolicy Dolnego Śląska, użytkownicy skorzystali z niego już 1,5 miliona razy. Jak mówi oficer rowerowy – Daniel Chojnacki – Wrocław jest drugim najbardziej rowerowym miastem w Polsce.
O sukcesie tego środka transportu mówi prezes Next Bike – Tomasz Wojtkiewicz.
A co o rowerach miejskich mówią użytkownicy?
Pamiętajmy, że trzeba czytać regulaminy, które się akceptuje – przypomina Wojtkiewicz Rozwiązania wspomnianych przez użytkowników problemów można znaleźć na stronie, stworzono także czytelne ikonografiki, które mają ułatwić bezproblemowe korzystanie z rowerów. A co szykuje się na nowy rowerowy sezon? Zwiększenie liczby stacji, nowe dzielnice, a nawet tandemy:
Wszelkie wnioski i pomysły dotyczące rowerów miejskich można zgłaszać w budżecie obywatelskim oraz na stronie nextbike.pl.