Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Pomagał innym, teraz sam potrzebuje pomocy

Facebook

Mowa o Mateuszu Maluszkiewiczu,strażaku z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 9 we Wrocławiu, który podczas akcji wysokościowej uległ wypadkowi. Teraz Mateusz sam potrzebuje pomocy.

Mateusz w połowie listopada uległ wypadkowi podczas działań ratowniczych, które miały miejsce na rogu ulic Traugutta i Żabiej Ścieżki.  Z powodu silnego wiatru straż została wezwana do usunięcia części blachy, która zwisała z opuszczonego kościoła. I tak podczas działań jeden z elementów podczepienia Mateusza się zepsuł co spowodowało upadek z wysokości ok. 15 metrów.

W wyniku upadku doznał on poważnych obrażeń kończyn dolnych i górnych, kręgosłupa oraz klatki piersiowej. Mateusz przeszedł już kilka skomplikowanych operacji ale niestety czekają go kolejne. Dodatkowo czeka go wielomiesięczna rehabilitacji, która niestety kosztuje. Koledzy Mateusza strażacy proszą o pomoc dla Mateusza jak i jego rodziny – żony i dwuletniej córki. Pomoc finansową możecie przekazać  do sekretariatu komendy miejskiej państwowej straży pożarnej we Wrocławiu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 lutego 2024