Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Ponad setka psów i kotów czeka na adopcję we wrocławskim schronisku dla bezdomnych zwierząt

Facebook

Kiedyś straciły swój dom, teraz szukają ciepłego kąta i nowego właściciela. Czworonogi mają różne charaktery, ale wszystkie pragną tego samego - miłości człowieka. To usłyszał reporter radia GRA przy ulicy Ślazowej

fot. liatit / pixabay.com

Do schroniska trafiają zwierzęta z różnych domów i z różną przeszłością. Niektóre z nich małe i bezbronne, inne nieco starsze, ale wszystkie – bez względu na wiek – na swój sposób doświadczone przez życie. Wśród nich znajduje się dwuletnia kotka Rosa, oddana przez właściciela bez wyraźnego powodu. Jest wystraszona i potrzebuje nowego domu, w którym odbuduje swoje zaufanie do ludzi. Nieco bardziej towarzyski jest czternastoletni pies Twix. Trafił do schroniska ze zranionym pyszczkiem, ale bardzo lubi ludzi, szczególnie tych, którzy go głaszczą. Zwierząt im podobnych jest we wrocławskim ośrodku kilka setek.

Adopcji może dokonać każdy – wystarczy jeden spacer, by poznać zwierzę i zdecydować, czy chcemy zabrać je do domu. To nic nie kosztuje, a może odmienić życie – nie tylko czworonoga, ale również nasze.

Schronisko dla bezdomnych zwierząt przy ulicy Ślazowej jest otwarte przez siedem dni w tygodniu. Więcej informacji o adopcji znajdziecie na stronie schroniskowroclaw.pl.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 30 marca 2023