Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Poświąteczna aktywność w Starej Kopalni. Co przygotowali organizatorzy?

Facebook

Szukasz trochę aktywności w przerwie świąteczno-noworocznej? Z pomocą przychodzi Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu.

fot. https://www.facebook.com/nowakopalnia/photos

W okresie przed sylwestrowym Stara Kopalnia zaprasza turystów w standardowych godzinach otwarcia. W ofercie znajdziemy między innymi półtoragodzinną trasę zwiedzania, między godziną 10:00, a 16:00. Kawiarnia Sztygarówka otwarta jest do 18:00. W Sylwestra przed wielkim balem można również zajrzeć do kopalni. Będzie otwarta do 15:00. Ostatnie wyjście w trasę z przewodnikiem o 13:00. Od 2 stycznia Stara Kopalnia wraca do standardowych godzin funkcjonowania. Turystów zapraszać będzie od 10:00 do 18:00 z ostatnim wejściem na trasę zwiedzania o godzinie 16:00. Bilety do nabycia w kasach oraz na STRONIE

/ Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia, informacja prasowa

W swoją przestrzeń w okresie świąteczno-noworocznym zaprasza również SOWA. Nowa propozycja Starej Kopalni – Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności w okresie 27 – 30 grudnia zaprasza do siebie w godzinach 8:30 – 15:30. Interaktywne eksponaty, stanowiska doświadczeń i majsterkowania czekają na młodych i nieco starszych odkrywców. Dobra zabawa nauką dla całych rodzin jest dostępna w bardzo przystępnej cenie biletów. Do nabycia na miejscu lub na stronie internetowej. Najlepsze doświadczenia z eksperymentami naukowymi przeniesione z Centrum Nauki Kopernik z Warszawy to świetna zabawa dla całych rodzin. Przygoda trwa około 1,5 godziny, ale wielu odwiedzających chętnie zostaje nieco dłużej.

Ze wszystkich atrakcji w standardowych godzinach otwarcia Starej Kopalni będzie można  skorzystać również w święto Trzech Króli – 6 stycznia.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj