Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Poszukiwany mężczyzna wpadł w ręce policjantów przez rowerową jazdę slalomem

Facebook

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Brzegu Dolnym zatrzymali 40 latka, który przemieszczał się na rowerze slalomem. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 3 promile alkoholu. Dodatkowo mężczyzna był poszukiwany celem doprowadzenia odbycia kary pozbawienia wolności.

/fot. dolnośląska policja/

Wczoraj funkcjonariusze z dolnobrzeskiego komisariatu, zauważyli rowerzystę, którego tor jazdy zdecydowanie odbiegał od linii prostej. Policjanci obserwując zachowanie mężczyzny nabrali wątpliwości co do stanu jego trzeźwości.

Podejrzenia mundurowych potwierdziły się wraz z uzyskanym wynikiem badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Urządzenie pomiarowe wykazało, że rowerzysta miał niemal 3 promile alkoholu w organizmie. Za popełnione wykroczenie na 40-letniego mieszkańca powiatu wołowskiego nałożony został mandat karny w wysokości 2,5 tysiąca złotych.

To nie był koniec problemów rowerzysty. Po sprawdzeniu danych mężczyzny w policyjnych systemach informacyjnych okazało się, że jest on poszukiwany przez sąd celem doprowadzenia do odbycia kary pozbawienia wolności. 40-latek został zatrzymany, a następnie przewieziony przez mundurowych do Aresztu Śledczego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj