StartWiadomości

Poszukiwany sprawca wypadku w Karpaczu na Dolnym Śląsku

Z ustaleń policji wynika, że kierowca stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w bariery przy drodze, przygniatając do nich pieszą a następnie uciekł z miejsca zdarzenia pozostawiając rozbity pojazd, który należy właśnie do poszukiwanego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego. Poszukiwany może się ukrywać.

23-letni mężczyzna, ma z wyglądu 20-25 lat, około 170 cm wzrostu, włosy ciemne, krótko ostrzyżone, jest szczupłej budowy ciała.  Mężczyzna w chwili zdarzenia ubrany był w białe adidasy, ciemne spodenki, jasną koszulkę.

W związku z powyższym policja prosi wszystkie osoby, które znają tego mężczyznę i posiadają jakiekolwiek informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze ul. Armii Krajowej 22  – I piętro osobiście bądź telefonicznie pod numerem 075/75-20-115, 075/75-20-231 lub z Dyżurnym Miejskim Policji w Jeleniej Górze pod numerem 75/7520240, a także pod numerem alarmowym Policji 997.

Zostaw komentarz