Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Pożar we Wrocławiu. Płonie hala produkcyjna

Facebook

Pożar hali produkcyjnej przy ulicy Bystrzyckiej we Wrocławiu. Informację otrzymaliśmy na Gorącą Linię RMF FM. Kłęby dymu widać z różnych części miasta, nawet z autostrady.

Pożar wybuchł po godz. 8 na terenie hali produkcyjnej znajdującej się przy ulicy Bystrzyckiej we Wrocławiu. W budynku znajdowały się maszyny do obróbki metalu, styropian i oleje.

Pożarem objęta jest ok. jedna trzecia długości hali o wymiarach 100×50 metrów – przekazał Polskiej Agencji Prasowej dyżurny wojewódzkiego stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu.

Jeszcze przed przyjazdem służb z budynku ewakuowało się 30 pracowników. Nie ma osób poszkodowanych – dowiedział się dziennikarz RMF FM Paweł Pyclik.

Z ogniem walczy ponad 60 strażaków. Pożar nie został jeszcze opanowany. Nad halą cały czas unosi się słup dymu, choć jest już mniejszy niż jeszcze jakiś czas temu. Niżej widać ogień. Strażacy gaszą pożar z drabiny, leją wodę do środka budynku. Wygląda na to, że zawaliły się część jego dachu i ściany bocznej.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 lutego 2024