Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Poznaj zakamarki nowego Stadionu Olimpijskiego i zawodników Panthers!

Facebook

Odkryj tajemnice Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu i poznaj futbolistów Panthers Wrocław! Możesz ich spotkać podczas treningu w trakcie wydarzenia EXPLORE NOWY OLIMPISJKI już 8 marca.

fot: facebook Panthers Wrocław
fot: facebook Panthers Wrocław

Odwiedzający udadzą się na trybuny stadionu, do sali konferencyjnej, sali VIP, stanowisk dziennikarskich. Zajrzą też do szatni, wejdą na murawę oraz zwiedzą Izbę Pamięci Wrocławskiego Sportu. Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław umożliwi zobaczenie wszystkich możliwych zakamarków, również tych niedostępnych dla odwiedzających.

Warunkiem uczestnictwa w Explore Nowy Olimpijski jest posiadanie aktywnego konta na Instagramie, założonego najpóźniej 1 stycznia 2019. Chętni powinni, wysłać maila zgłoszeniowego o tytule „Stadion”, na adres: wroclovers.official@gmail.com

Mówi, Karolina Janas – Panthers Wrocław

Liczba miejsc jest ograniczona.

Stadion Olimpijski przeszedł kompleksową renowację.

To jedyny stadion w Polsce, który jest w pełni dostosowany do futbolu amerykańskiego. Stadion Olimpijski to również europejska czołówka tego typu obiektów.

Przypomnijmy, że pierwszy ligowy mecz wrocławskich Panter odbędzie się już 23 marca z Lowlanders Białystok na Stadionie Olimpijskim.

Piotr Krejner

Piotr Krejner

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 17 lutego 2020