Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Poznaliśmy szczegóły 11. edycji Europejskiej Nocy Literatury

Facebook

Poznaliśmy szczegóły tegorocznej, 11 edycji Europejskiej Nocy Literatury. Jak co roku, fragmenty dziesięciu książek będą czytane w dziesięciu miejscach zlokalizowanych na jednym z wrocławskich osiedli. W tym roku wybór padł na Przedmieście Świdnickie. Więcej Romana Pomianowska, wicedyrektorka Wrocławskiego Instytutu Kultury. W tym roku zmienił się organizator Europejskiej Nocy Literatury. Jak to wpływa na to wydarzenie? […]

Europejska Noc Literatury

Poznaliśmy szczegóły tegorocznej, 11 edycji Europejskiej Nocy Literatury. Jak co roku, fragmenty dziesięciu książek będą czytane w dziesięciu miejscach zlokalizowanych na jednym z wrocławskich osiedli. W tym roku wybór padł na Przedmieście Świdnickie. Więcej Romana Pomianowska, wicedyrektorka Wrocławskiego Instytutu Kultury.

W tym roku zmienił się organizator Europejskiej Nocy Literatury. Jak to wpływa na to wydarzenie?

Organizatorzy wybrali teksty pochodzące z wielu Europejskich krajów.

Dokładną listę książek i osób, które w tym roku będą je czytały znajdziecie na stronie Wrocławskiego Instytutu Kultury. Nadal nie są znane jednak wszystkie nazwiska i tytuły – te informacje zostaną ogłoszone w najbliższych tygodniach. Tegoroczna Europejska Noc Literatury odbędzie się 20 sierpnia.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 lutego 2024