Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Prezes MPK, Krzysztof Balawejder dołącza do wyzwania #Hot16Challenge2

Facebook

Prezes wrocławskiego MPK dołączył do wyzwania #HOT16Challenge! Na wyzwanie postanowił odpowiedzieć razem ze swoimi pracownikami.

Po gorących szesnastkach m.in. Jacka Sutryka, Andrzeja Dudy, i wielu raperów, którzy zapoczątkowali akcje – teraz do wyzwania dołączył Krzysztof Balawejder. W oryginalnym stylu nagrał swoje 16 wersów wraz ze swoimi pracownikami – posłuchajcie tego nagrania…

Przypomnijmy, że Hot16Challenge2 to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Wraz z akcją ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge”. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z COVID-19.

Początkowo do akcji włączyli się znani raperzy: Kali, Tede, czy Szpaku, ale akcja rozwinęła się zdecydowanie dalej niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Swoje szesnaście wersów nagrali już Janusz Korwin-Mikke, czy Andrzej Duda. Teraz do akcji dołączył także Jacek Sutryk, który został nominowany przez wrocławskiego rapera L.U.C.-a

Jest to druga edycja akcji. Pierwsze Hot16Challenge rozpoczęło pod koniec sierpnia 2014 roku. Inspiracją było wówczas Ice Bucket Challenge, którego uczestnicy polewali się lodem z wodą.

Piotr Krejner

Piotr Krejner

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj