Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Profesor Miodek i profesor Chybicka śpiewający na scenie? Niezwykły koncert dla małych pacjentów hospicjum!

Facebook

Słynni wrocławscy profesorowie zaśpiewają dla podopiecznych Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci! Na scenie wystąpią jutro (7.10) m.in. Jan Miodek i Alicja Chybicka, śpiewający w niezwykłym wrocławskim zespole Sygit Band. Wydarzenie organizują charytatywne organizacje – Rotary Club i Klub LIONS.

fot piotr janicki (mat. prasowe)
fot piotr janicki (mat. prasowe)

Ten drugi obchodzi w ten sposób swoje stulecie.

– mówi organizatorka wydarzenia, prof. Halina Podbielska z Politechniki Wrocławskiej, członkini Klubu LIONS. Jaki repertuar zaprezentują te słynne wrocławskie osobistości?

Cały dochód z koncertu zostanie przekazany Fundacji Wrocławskie Hospicjum Dla Dzieci. Bilety-cegiełki kosztują 50 złotych. To chyba niewiele za możliwość posłuchania śpiewającego profesora Miodka… ale bardzo dużo dla podopiecznych hospicjum.

To oczywiście nie jest jedyny sposób, by wesprzeć fundację. Przyjmuje ona datki – zarówno na konto, jak i w siedzibie fundacji przy ul. Jedności Narodowej. Warto też zostać jej wolontariuszem:

– wymienia prezes fundacji, Beata Hernik-Janiszewska.

Koncert rozpoczyna się w sobotę o 19:00 w Auli Politechniki przy wybrzeżu Wyspiańskiego. Godzinę wcześniej zostanie otwarta sprzedaż biletów. Szczegóły dotyczące terminów i rezerwacji dostępne są na stronie hospicjum (kliknij).

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj